17.1 C
Pristina
Wednesday

Policia shqipton 1900 dënime brenda 24 orëve

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar për gjobat që i ka shqiptuar, aksidentet dhe ndalimit të personave që kanë shkelur ligjin.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar për gjobat që i ka shqiptuar, aksidentet dhe ndalimit të personave që kanë shkelur ligjin.

Në raportin 24 orësh Policia ka njoftuar për statistikat: “Aksident  trafiku me fatalitet ka qenë një, aksidente trafiku me të lënduar 18, aksident trafiku me dëme materiale 32”, ka njoftuar policia.

Po ashtu Policia sa dhënë detaje edhe për personat e arrestuar. “Persona të arrestuar kanë qenë 23, Persona në mbajtje 17, kurse persona në vuajtje të dënimit 5”, thuhet në raportin e Policisë.

REKLAMËspot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img