15.2 C
Pristina
Monday

Parashikimi i motit për nesër

Të dielën mbi vendin tonë do të mbajë mot ngjashëm me diell dhe vranësira.

Të dielën mbi vendin tonë do të mbajë mot ngjashëm me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-19 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-33 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-8 m/s, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
NGJARJE TË TJERA
spot_img