20.7 C
Pristina
Tuesday
spot_img

Nisin hetimet për vdekjen e 46 vjeçarit në një kafiteri në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka nisur hetimet për rastin e 46-vjeçarit që vdiq në një kafiteri në rrugën “Muharrem Fejza”.

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka nisur hetimet për rastin e 46-vjeçarit që vdiq në një kafiteri në rrugën “Muharrem Fejza”.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se trupi i viktimës është dërguar për obduksion.

“Rr. Muharrem Fejza, Prishtinë  05.08.2022 – 07:54. Është raportuar se viktima mashkull  kosovar derisa kishte qenë duke qëndruar në një kafiteri iu kishte keqësuar gjendja shëndetësore dhe kishte ndërruar jetë . Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i ndihmës së shpejtë urgjente ka konstatuar se viktima ishte pa shenja jete. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
spot_img