4.8 C
Pristina
Friday

Kolaj: Sa i përket koalicionit, për momentin s’jemi në negociata me askënd

I ftuar në emisionin “CONTEXT” në ATV ai tha se për këtë çështje janë në bisedime me anëtarët e partisë.

Ferdinand Kolaj kandidati i Partisë Shqiptare Demokristiane të Kosovës i cili  ka marr 2 mijë e 652 vota në Zgjedhjet Lokale të 17 tetorit nga qytetarët e Gjakovës, thotë se nuk ka negociuar me asnjë subjekt politik për mundësinë e lidhjes së një koalicion.

I ftuar në emisionin “CONTEXT” në ATV ai tha se për këtë çështje janë në bisedime me anëtarët e partisë.

“Ne jemi duke biseduar me strukturat e PShDK-së, me degët tona dhe aktivistët tonë do të shohim mendimin e secilit se për cilin do të jemi apo do të jemi neutral që në këtë garë të mos mbështesim asnjërin nga kandidatët,”- tha Kolaj./ATVLIVE/

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img