Hoxhaj: Arzien do ta kujtojmë gjithmonë si një asambliste të përkushtuar

spot_img

Ish-kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të aktivistes së PDK-së në Gjilan, Arzie Nuhiut.

Hoxhaj në telegramin e tij të ngushëllimit shkruan se, “Arzien do ta kujtojmë gjithmonë si një aktiviste e asambliste e përkushtuar dhe punëtore e palodhshme. Ngushëllime familjes Nuhiu dhe të gjithë atyre që e njohën” shkruan Hoxhaj në Facebook.

Telegrami i plotë i ngushëllimit:

https://www.facebook.com/dr.enverhoxhaj/photos/a.416411591793932/3675887592512966/?type=3

LEXO EDHE:

Detaje se si ndodhi ngjarja e rëndë ku mbeti e vdekur ish-asamblistja e PDK-së në Gjilan

DUHET TË LEXONI

spot_img