20.7 C
Pristina
Tuesday
spot_img

Haradinaj: Beteja për bukën është interes strategjik për vendin

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka uruar bujqit e fermerët për nisjen e sezonit të korrje – shirjeve.

Haradinaj përmes një statusi në Facebook, ka thënë se beteja për bukën është interes strategjik për vendin.

“Beteja për bukën është interes strategjik për vendin. Çdo kokërr gruri për hambaret e Kosovës, është detyrë fisnike. I uroj bujqit e fermerët për nisjen e sezonit të korrje – shirjeve duke i siguruar se gjithmonë do të jem afër dhe avokues për të drejtat e tyre”, ka shkruar ai në Facebook.

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
spot_img