15.2 C
Pristina
Tuesday

​Faqja e Ministrisë së Arsimit në RMV sulmohet nga hakerët grek

Faqja e internetit të Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës në Maqedoninë e Veriut këtë pasdite është sulmuar nga hakerët grekë.

Faqja e internetit të Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës në Maqedoninë e Veriut këtë pasdite është sulmuar nga hakerët grekë.

Kjo faqe momentalisht është jashtë funksionit dhe nuk ofron asnjë shërbim, përpos fotografisë së hakerëve grekë.

Ndërsa nga institucioni në fjalë ende nuk ka asnjë reagim lidhur me sulmin në fjalë.

  • FJALËT KYÇE:
  • RMV
spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
NGJARJE TË TJERA
spot_img