Dushi: Kurti improvizoi përplasjen me Bërnabiq

spot_img

Zyrtari i LDK-së, Florian Dushi, ka reaguar përmes një shkrimi në ‘Facebook’ në lidhje me përplasjen Kurti-Bërnabiq në Tiranë dhe liturgjinë fetare të mbajtur në Kishën Ortodokse që ndodhet në oborrin e UP-së.

“Patrioti i transformuar improvizon një përplasje me Bërnabiqin, derisa qytetarët e shtetit të tij provokohen rëndë nga tendenca për funksionalizimin e Kishës së Millosheviçit e Arkanit në Prishtinë!” shkroi Dushi në Facebook.

DUHET TË LEXONI

spot_img