20.7 C
Pristina
Tuesday
spot_img

Digjet një shtëpi në Deçan

Mbrëmë në fshatin Dranoc të Deçanit është djegur një shtëpi.

Mbrëmë në fshatin Dranoc të Deçanit është djegur një shtëpi.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.

“Fsh. Dranoc, Deçan 05.08.2022-21:15.Ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se nga zjarri është përfshirë shtëpia e tij. Njësit relevante dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz, rasti në procedurë hetimore” thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
spot_img