20.8 C
Pristina
Tuesday
spot_img

Bie nga lartësia e një ndërtese vdes 35 vjeçarja shqiptare

Një 35 vjeçare ka rënë nga lartësia e një pallati në zonën e Pallatit me Shigjeta në Tiranë dhe si pasojë e kësaj, ajo ka ndërruar jetë.

Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj.

“Rreth orës 14:50, tek Pallati me Shigjeta, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën një shtetase ende e paidentifikuar, rreth moshës 35 vjeçe. Grupi hetimor po punon për identifikimin e saj dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia. m.v/abcnews.al

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
spot_img