20.7 C
Pristina
Tuesday
spot_img

Arrestohet një person në Mitrovicë, dyshohet për trafikim me njerëz dhe dhunim

Një person është arrestuar mesditën e së martës në Mitrovicë pasi dyshohet për dy vepra penale;trafikim me njerëz dhe dhunim.

Lajmi është bërë i ditur nga Policia e Kosovës, përmes raportit 24-orësh.

“Mitrovicë (NN) 03.06.2022 – 13:00. Me 05.07.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprat e cekura”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
spot_img