14.3 C
Pristina
Monday

Abbott, Konjufca e Kurti nënshkruajnë memorandum, britanikët monitorojnë rekrutimin në pozita të larta

Ambasadori britanik Nicolas Abbott, kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca dhe kryeministri Albin Kurti kanë nënshkruar memorandum bashkëpunimi.

Pas nënshkrimit asnjëri nga të pranishmit nuk u deklarua për medie.

Në bazë të këtij memorandumi ambasada do të monitorojë rekrutimin në pozita të larta.

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img