10 raste të reja me koronavirus në Kosovë

spot_img

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin 24 orësh për gjendjen me pandeminë Covid-19.

Gjatë kësaj kohe janë shënuar 10 raste të reja me koronavirus.

Po ashtu gjatë kësaj kohe nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes dhe janë shëruar 116 persona. /ATV

DUHET TË LEXONI

spot_img