15.5 C
Republic of Kosovo
Friday, March 31, 2023

“Kur faqja e saj e nxehtë preku lëkuren time, aty filloi era jetë” – Këngëtarja flet për përjetimin

Këngëtarja njohur Dafina Bytyqi e ftuar në emisionin “Libero”, në ATV ka rrëfyer përjetimet e saj personale që nga fëmijëria, si për familjen, karrierën e shumëçka tjetër.

Nën emocione ajo përmendi edhe ditën kur për herë të parë është bërë nënë.

” Kjo fotografi, tregon kur kam lindur vajzën e parë dhe është momenti kur unë për herë të parë e kom prek fëmijën tim të parin. Momentin kur faqja e saj e nxehtë preku lëkuren time, aty filloi era jetë, unë e kom këtë shprehje e përdori. D.m.th. krejt nënat, me fëmijën e parë në gjithçka është ma ndryshe sepse është eksperiencë e re dhe e përjeton ma ndryshe” , tha ajo./atvlive.tv/

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

publikuar së fundi
LAJME TË TJERA