14.3 C
Pristina
Monday

ZYRTARE: UEFA publikon formacionin më të mirë të “Euro 2020”

UEFA sapo ka publikuar formacionin më të mirë të Kampionatit Evropain, “Euro 2020.

Në formacion bëjnë pjesë lojtarët më të mirë që shkëlqyen në muajin e fundit me Kombëtaret e tyre.

Fatkeqësisht asnjë shqiptar nuk mundi të zë vend në formacion, pavarësisht paraqitjeve të mira nga lojtarë si, Xhaka dhe Shaqiri.

Formacioni më i mirë i “Euro 2020” nga UEFA: Donnarumma, Spinazzola, Bonucci, Maguire, Walker, Pedri, Jorginho, Hojbjerg, Sterling, Chiesa, Lukaku.

 

 

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img