12.7 C
Pristina
Friday

Ekipi A

me Bujar Mehmetin dhe Doruntina Alshiqin

“Ekipi A” është emisioni qendror i sportit në ATV, me Bujar Mehmetin e Doruntina Alshiqin. Me një format informativ-zbavitës, është emisioni më i veçantë sportiv i vikendit në Kosovë. Me të rejat më të fundit nga futbolli vendor dhe ai ndërkombëtar, nga sportet e tjera po ashtu, me analiza e me të ftuar në studio, si dhe me lidhje direkte, "Ekipi A" sjell detajet kryesore nga të gjitha zhvillimet sportive në vend dhe më gjerë.

Video thumbnail
Menaxheri i njohur i futbollit në Shqipëri tregon që Munishi ka refuzuar të jetë trajner i Superiore
03:30
Video thumbnail
Maliqi: Nëse nuk zhbllokohet merkatoja në janar, është e kotë të qëndrojë tek Feronikeli
05:25
Video thumbnail
Menaxheri i njohur i futbollit në Shqipëri bën dallimin e kampionatit të Kosovës me atë të Shqipëris
02:20
Video thumbnail
Fotoja mes Munishit e Batatinës, para ndeshjes Llapi Gjilani, ngjallë debat në studio
03:51
Video thumbnail
Begolli: Transferimet e bëra në Prishtinë janë të dështuara, ndërsa Curri e kundërshton
06:59
Video thumbnail
Curri tregon se nëse do pranonte të ishte trajner i Prishtinës
04:36
Video thumbnail
Ekipi A me Bujar Mehmeti dhe Dori Alshiqi - 28.11.2021 ATV
01:48:52
Video thumbnail
“Golden Basket” Shkolla e Basketbollit për talentët e rinj
02:51
Video thumbnail
Prepolli: Trajneri i ri i Prishtinës ka kërkuar që unë të jam ndihmës i tij
03:56
Video thumbnail
Lushtaku: Situata financiare te Drenica mund të rregullohet shumë shpejtë
03:02
Video thumbnail
Tahir Lushtaku: VAR-i po e dëmton Drenicën
03:28
Video thumbnail
Ja sa është premia që kanë marrë futbollistët e Llapit për fitoren ndaj Ballkanit
03:05
Video thumbnail
Menaxheri i klubit të Gjilanit: Ende nuk kemi marrë përgjigje nga FFK ja, presim pikët e plota ndaj
05:18
Video thumbnail
Ekipi A me Bujar Mehmeti dhe Dori Alshiqi - 21.11.2021 ATV
01:43:01
Video thumbnail
Faruk Statovci me detyrën e vështirë, ta kthej KEK-un aty ku ishte
05:05
Video thumbnail
Stadiumi i Ferizajit për dy javë pritet të bëhet me bari të ri sintetik
03:46
Video thumbnail
Ekipi A me Bujar Mehmeti dhe Dori Alshiqi - 07.11.2021 ATV
01:39:30
Video thumbnail
“Zahir Pajaziti” shndërrohet në një stadium modern të futbollit
04:12
Video thumbnail
A do të duhej të përsëritej penalltia e Gjilanit, diskutohet ashpër në studio
05:01
Video thumbnail
Batatina e Statovci ngriten në këmbë duke reaguar për vijën e VAR-it, në stadiumin e Merdarit
04:01
Video thumbnail
Nuk ishte e rastësishme, Haxhihamza e kishte analizuar penalltinë e Prognit
02:56
Video thumbnail
Nxehet debati në studio se a duhet të luaj Blend Baftiu apo jo?
04:20
Video thumbnail
Isufi: Baftiu është lojtar i rëndësishëm për ne
04:41
Video thumbnail
Debat i ashpër i Begollit e Isufit, për mbrojtjen e Ballkanit
04:20
Video thumbnail
A do të duhej të luante Ahmed Januzi për Dukagjinin, pas vendimit të Disiplinorit?
04:20

ABONOHU NË KANALIN TONË ZYRTAR NË YOUTUBE