12.7 C
Pristina
Friday

E Diela Vlen

me Vlera Jusufin

Për gjithçka që jeni kureshtarë, flitet në “E diela vlen". Zbuloni shije krejt të reja, takoni njerëz të ndryshëm, mësoni më shumë, kujdesuni për shëndetin tuaj, njihuni me vendin tuaj, qeshni, qani dhe gëzojeni jetën ndërsa e jetoni atë. Gjeni gëzim në udhëtime dhe ndajeni dashurinë tuaj me miqtë dhe familjen në vetëm “E diela vlen”. Muzika dhe vallëzimi do të jenë pjesë e programit të së dielës, me shumë të ftuar specialë nga fusha të ndryshme. “E diela vlen”, moderuar nga Vlera Jusufi , është emisioni qendror i së dielës në ATV dhe transmetohet prej orës 12:00

Video thumbnail
PROMO | E Diela Vlen me Vlera Jusufin këtë të diel nga ora 14:00
01:47
Video thumbnail
Rrëfimi emocionues i profesorit që motivonte ushtarët e UÇK-së
07:27
Video thumbnail
Kjo është oda që bashkoi për herë të fundit Adem Jasharin me shokët e tij të luftës
05:16
Video thumbnail
"Jemi NJË", Edona Lllalloshi dhe Vlera Jusufi urojnë shqiptarët për 28 Nëntorin
03:26
Video thumbnail
Gruaja që për çdo 28 Nëntor, gatuan bukën në formë të shqiponjës
04:38
Video thumbnail
Edona Llalloshi: Përpara ka qenë më ndryshe, sot jemi larguar nga njëri-tjetri
04:12
Video thumbnail
E Diela Vlen me edicion special për 28 Nëntorin - 28.11.2021 ATV
02:01:04
Video thumbnail
PROMO | Festojmë 28 NËNTORIN! Edona Llalloshi mysafire speciale në E Diela Vlen
02:18
Video thumbnail
Veterani i UÇK-së që riparoi traktorët e djegur në luftë
06:55
Video thumbnail
E Diela Vlen me Vlera Jusufi - Pjesa e dytë - 21.11.2021 ATV
01:32:19
Video thumbnail
Koncertin e parë e dha në vendlindjen e tij, flet Bardhi: Aty u inspirova, s'ishte e lehtë
03:30
Video thumbnail
Legjenda për nusen që u mbyt ditën e dasmës në Liqenin e Breznës
06:28
Video thumbnail
Mbi 15 duete në albumin e ri, Bardhi flet për bashkëpunimin me Ledrin
03:26
Video thumbnail
S’kishte pas asnjëherë dëshirë, por i ra hise të martohet me futbollist
03:25
Video thumbnail
Të qeshura në e Diela Vlen: Maniakët e Ankimit tregojnë ankesat e tyre
03:06
Video thumbnail
'Ankohna që Cufës nuk i kanë ardhë turshitë', plasin të qeshura në emision nga prezantuesja dhe kuzh
03:05
Video thumbnail
E Diela Vlen me Vlera Jusufi - 21.11.2021 ATV
53:22
Video thumbnail
PROMO | E Diela Vlen me Vlera Jusufin këtë të diel nga ora 14:00 - 21.11.2021
01:50
Video thumbnail
E DIELA VLEN me Vlera Jusufin - Pjesa e tretë 07.11.2021 ATV
01:23:44
Video thumbnail
E DIELA VLEN me Vlera Jusufin - Pjesa e dytë 07.11.2021 ATV
48:18

ABONOHU NË KANALIN TONË ZYRTAR NË YOUTUBE