12.7 C
Pristina
Friday

Context

me Leart Hoxhen

CONTEXT është emision që trajton politikën dhe aktualitetin në vend, me autor Leart Hoxhën. Nëpërmjet debateve dhe intervistave, ky emision ka për qëllim t'i trajtojë temat më të rëndësishme shoqërore, bazuar në fakte, argumente dhe analiza, duke i vendosur ato në CONTEXT për shikuesit e ATV-së.

Video thumbnail
Behrami: Ideja për çlirimin e Kosovës po gjykohet në Gjykatën Speciale
03:46
Video thumbnail
Pajaziti: Edhe Shqipëria duhet të reagojë për mbrojtjen e ish-krerëve të UÇK-së
03:40
Video thumbnail
Pajaziti: Zyrtarët e EULEX-it kanë qenë të përfshirë në korrupsion
04:10
Video thumbnail
Avokati i akredituar nga Gjykata Special tregon pse është refuzuar lirimi i ish-krerëve të UÇK-së
04:01
Video thumbnail
Ish-ministri i Brendshëm: Ka pas policë të përfshirë në krim, por janë ndëshkuar
03:20
Video thumbnail
Zenun Pajaziti tregon pse janë “detyruar” të votojnë Gjykatën Speciale
05:06
Video thumbnail
Hodaj tregon pse Gjykata Speciale e ka përdorur si provë foton e Thaçit me krerët e sigurisë
02:50
Video thumbnail
Nuredin Ibishi kritikon Albin Kurtin për Gjykatën Speciale
04:10
Video thumbnail
Behrami: Po shkelen të drejtat e ish-krerëve të UÇK-së në Gjykatën Speciale
02:31
Video thumbnail
Context - Kush i mbron krerët e UÇK-së - 02.12.2021 ATV
01:20:18
Video thumbnail
Tolaj: Disa masa nga qeveria janë jashtë cdo logjike
03:16
Video thumbnail
Syla nga Federata e Sindikatave të Shëndetësisë: Qeveria Kurti është e mbyllur
05:21
Video thumbnail
Këto janë kërkesat e mjekëve për Qeverinë Kurti
03:10
Video thumbnail
Syla kundërshton këto dy vendime të Qeverisë Kurti: Nuk e di kush i ka zbulu
04:15
Video thumbnail
Tolaj: Po lejohet edhe doza e tretë e vaksinimit
03:16
Video thumbnail
Ilir Tolaj tregon çfarë masa duhet të merren për të parandaluar përhapjen e Covid-19
06:25
Video thumbnail
Arbër Shehu nga ShBA: Varianti Omicron mund të përhapet më shpejt
03:05
Video thumbnail
Rreziku nga vala e re e virusit Omicron, Shabani: Ministri i Shëndetësisë nuk është në Kosovë
04:16
Video thumbnail
Sazan Ibrahim ka një kërkesë për qeverine Kurti: Ende ka mungesa të barnave esenciale
04:16
Video thumbnail
Blerim Syla tregon a ka Kosova kapacitete të përballet me valë të re të infektimit nga Covid-19
01:45
Video thumbnail
Context - Edhe sa duhet të mbyllemi? - 01.12.2021 ATV
01:27:24
Video thumbnail
Context - Rreth tryezës, të përbashkuar - 30.11.2021 ATV
01:56:01
Video thumbnail
Context - Guximi dhe Bujqësia - 25.11.2021 ATV
01:25:24
Video thumbnail
Ilir Meta e vlerëson Qeverinë Rama 3: Çmenduri djegia e mandateve
03:56
Video thumbnail
Ilir Meta flet për Sali Berishën: Çfarë ju ka bërë ai amerikanëve
03:31

ABONOHU NË KANALIN TONË ZYRTAR NË YOUTUBE