17.1 C
Pristina
Wednesday

Përleshje masive mes klientëve në restorant për biftekun e fundit

Pamje tronditëse janë regjistruar në një restorant në Pensilvani, kur klientët dhe stafi i tij u përfshinë në një përleshje, pasi kuzhinieri i shërbeu biftekun e fundit në bufe një burri që hyri pa radhë.

Pamje tronditëse janë regjistruar në një restorant në Pensilvani, kur klientët dhe stafi i tij u përfshinë në një përleshje, pasi kuzhinieri i shërbeu biftekun e fundit në bufe një burri që hyri pa radhë.

Në përleshje u përfshinë më shumë se 40 persona ku u përdorën grushte dhe mjete të forta.

Ngjarja mund të ishte përshkallëzuar më tej, por fatmirësisht policia ndërhyri në kohë dhe ndaloi disa nga personat e përfshirë.

REKLAMËspot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img