4.8 C
Pristina
Friday

Krasniqi i LDK-së tregon a ka pasur bisedime për mundësinë e lidhjes së një koalicioni me AAK-në ose LVV-në në Rahovec

Ai në emisionin “CONTEXT” në ATV tha se nuk ka pasur kontakte për koalicion me kandidatët nga AAK apo LVV, parti të cilat janë në balotazh.

I treti në listën e rezultateve të Zgjedhjeve Lokale për komunën e Rahovecit është kandidati nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Burim Krasniqi me 15,83% të votave.

Ai në emisionin “CONTEXT” në ATV tha se nuk ka pasur kontakte për koalicion me kandidatët nga AAK apo LVV, parti të cilat janë në balotazh.

“Nuk kam pasur kontakte direkt, kam pas ofertë nga njëri nga kandidatët  për bashkëbisedim mirëpo qëndrimi im është i qartë që në asnjë formë dhe asnjë moment pa konsultim të komplet strukturave të partisë në nivel dege nuk do të marrim një veprim,”– tha Krasniqi./ATVLIVE/

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img