9.4 C
Pristina
Sunday

Boban nis vizitat e tij në Kosovë, pritet nga ministri Çeku

Legjenda kroate dhe shefi i futbollit të UEFA-s, Zvonimir Boban ka filluar sot vizitat e tij në Kosovë.

Vizita e parë e Boban ishte në Ministrinë e Kulturës Rinisë dhe Sportit (MKRS), ku u prit nga ministri i këtij institucioni, Hajrulla Çeku, raporton KosovaPress.

I pranishëm në këtë takim ishte edhe presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi.

spot_imgspot_img

LAJME TË TJERA

PUBLIKUAR SË FUNDMI
NGJARJE TË TJERA