A23

me Flaka Vitakun

A23 është emisioni informativ i mbrëmjes, i udhëhequr nga Flaka Vitaku. Me koncept dinamik, i cili përfshin lajmet e ditës, bisedën në studio, rubrika të aktualitetit e të sportit, A23 është stacioni juaj përfundimtar pas një dite të gjatë. A23 transmetohet LIVE nga e hëna deri të premten dhe përveç temave nga vendi, të cilat trajtohen në studio dhe në terren, rregullisht do të trajtohen edhe ngjarjet kryesore nga rajoni dhe nga bota.

Video thumbnail
A23 - Nexhat Krasniqi - A po kandidon për kryetar të Malishevës - 10.06.2021 ATV
01:11:36
Video thumbnail
A23 - Urdhri i Presidentit Amerikan dhe rezoluta 1244 - 09.06.2021 ATV
49:28
Video thumbnail
A23 - Qeveria Kurti dhe (mos)lejimi i shamisë në shkolla - 08.06.2021 ATV
59:48
Video thumbnail
Kamberi Albin Kurti është mjaft i përgatitur kundër Aleksandër Vuciqit në dialog!
01:52
Video thumbnail
Kamberi: I thash Brnabiqit, përmendini rastin Panda, përmendini varrezat masive
03:56
Video thumbnail
Kamberi: Nuk pres që Vuciqi të nënshkruaj marrëveshje sivjet!
02:27
Video thumbnail
A23 - Kamberi midis Beogradit: Merrni shembullin e Kosovën - 07.06.2021 ATV
59:29
Video thumbnail
A23 - Çfarë tha Palmer në Beograd? - 04.06.2021 ATV
54:49
Video thumbnail
A23 - A do të lejohen ekskursionet dhe mbrëmja e maturës - 03.06.2021 ATV
47:41
Video thumbnail
A23 - Rrëfimi i Numan Baliq - 02.06.2021 ATV
59:24
Video thumbnail
Ai që ka vesh e dëgjon e kupton! Lladrovci flet për dorëheqjet në PDK
04:20
Video thumbnail
Ramiz Lladrovci i kundërpërgjigjet Sami Lushtakut që e quajti "fallxhor"
02:50
Video thumbnail
Shokët e mi flasin për Albinin, por nuk ka qenë e lehtë të jesh me Demaçin atë kohë në Prishtinë!
03:01
Video thumbnail
Lladrovci: Çfarë punë ka bërë Kurti është perfekte! Ja për çka e ka fjalën!
03:21
Video thumbnail
A23 - Intervistë me Ramiz Lladrovcin - 01.06.2021
01:03:35
Video thumbnail
Albin Kurti nuk ishte kundër dialogut, por kundër Hashim Thaçit!
08:16
Video thumbnail
Hyseni: Nuk është çudi që ia shtyen mandatin Eulex-it!
03:11
Video thumbnail
Hyseni: Albin Kurti ka qenë në zyrën e Adem Demaçit, por nuk ishte i terreneve të luftës!
06:20
Video thumbnail
Jeta në Gjermani nuk e joshi stafin e Klinikës Infektive!
03:31
Video thumbnail
A23 - Të falen apo të mos falen gjobat e pandemisë - 31.05.2021 ATV
59:00
Video thumbnail
A23 - AKP, shitja e tokave me çmime jashtëzakonisht të ulëta - 28.05.2021 ATV
01:01:10
Video thumbnail
''Komisioni hetimor ka të dhëna për keqpërdorime në AKP, Prokuroria ka bazë për të filluar hetimet''
06:30
Video thumbnail
Familja Pajazitaj pleqnarëve të fshatit: ''Ishalla na lëjnë të qetë
02:38
Video thumbnail
A23 - AKP-ja - A ka dosje për gjykatë qeveria Kurti 2? - 27.05.2021 ATV
01:05:08
Video thumbnail
A23 - Rrëfimi për masakrën në lagjen e Prizrenit - 26.05.2021 - ATV
48:38

ABONOHU NË KANALIN TONË ZYRTAR NË YOUTUBE